696 777 298

Części do Iveco Daily

Nowe i używane, największy wybór

O nas

Nasze doświadczenie
Części do samochodów dostawczych Iveco DAILY sprzedajemy od dziesięciu lat. Jako długoletni użytkownicy tych aut mogliśmy być pewni, że zaoferujemy klientom wyłącznie części najwyższej jakości. Przez ten czas wiele się nauczyliśmy: o dostawczych samochodach Iveco (zwłaszcza o modelu Iveco Daily), o tajnikach skutecznej sprzedaży, wreszcie o potrzebach i oczekiwaniach klientów.
Nasza wiedza i doświadczenie zaprocentowały, kiedy w 2006 r. uruchomiliśmy sprzedaż na Allegro. Nie musieliśmy długo czekać, by zyskać opinię rzetelnych i fachowych sprzedawców (opinie nabywców możesz przeczytać tutaj).
Serdecznie zapraszamy ,dołącz do grona naszych klientów!

Nasze atuty
Mamy wszystkie części do samochodów dostawczych Iveco. Jeśli jakiejś akurat zabraknie, błyskawicznie ją dla Ciebie sprowadzimy.
Mamy niskie ceny, krótkie terminy dostaw i części najwyższej jakości.
Jesteśmy elastyczni i podchodzimy indywidualnie do każdego klienta.
Stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty.
Dla naszych klientów zawsze mamy czas.

Zespół
Przyjęliśmy zasadę inwestowania w dotychczasowych, a nie wciąż nowych pracowników. Dzięki temu udaje nam się sprawnie współdziałać od lat, a jednocześnie wciąż zwiększać nasze kompetencje. Z grupki zapaleńców i amatorów staliśmy się przez lata współpracy grupą specjalistów od Iveco.
Z korzyścią dla nas i dla naszych klientów.

 email: shop@ivemax.com

Reklama i budowa wizerunku w sieci:
Pozycjonowanie stron Widoczni

Strona może wykorzystywać informacje zapisywane za pomocą plików cookies. Więcej informacji
+48 662 916 727
Wyślij zapytanie