+48 662-916-727
+48 696-939-604
shop@ivemax.com

W naszym sklepie internetowym dostarczamy niezawodne drążki kierownicze Iveco Daily - ich wymiany nie wolno odkładać w czasie. Drążki kierownicze wpływają na odpowiednie prowadzenie kół samochodu. To między innymi od nich zależy bezpieczeństwo i płynność jazdy. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko drążek kierowniczy, ale też końcówki do drążka i tuleje naciągu drążka skrętnego

Jak rozpoznać objawy zużycia drążka kierowniczego?

Zastanawiasz się, czy drążek kierowniczy Iveco Daily w Twoim pojeździe uległ awarii? Charakterystyczne objawy zużycia drążka to hałas z okolic maglownicy, a także drżenia i wibracje kierownicy. Niektóre objawy zaobserwujesz niezależnie od tego, czy samochód stoi, czy jedzie. Jeśli je zauważysz, wykorzystaj drążki w konkurencyjnych cenach i zamów je na wymianę w Ivemax. 

Drążki kierownicze Iveco Daily dostępne przez Internet

Posiadamy oryginalne części zamienne (nowe i używane) o wysokiej jakości, zapewniającej pełne bezpieczeństwo na drodze. Drążki kierownicze to część tego właśnie asortymentu. Skompletujesz u nas również wszystko, co potrzebne jest do prawidłowego działania układów: hamulcowego, napędowego, kierowniczego i paliwowego. Zamów części Iveco przez Internet, a w przypadku pytań - zadzwoń pod numer 696 777 298. Zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium