+48 662-916-727
+48 696-939-604
shop@ivemax.com

Oferujemy łożyska i piasty do Iveco Daily. Łożysko i piasta to jedne z najważniejszych elementów układu zawieszenia. Ich właściwa praca ma duży wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Dlatego też tak ważny jest wybór części wysokiej jakości, od sprawdzonego dostawcy, a także ich prawidłowy montaż. W ofercie sklepu internetowego Ivemax znajdują się części oryginalne oraz wysokiej jakości zamienniki. Części zamienne pochodzą od sprawdzonych producentów. Łożysko oraz piasta od Ivemax to gwarancja prawidłowego funkcjonowania układu zawieszenia w Twoim Iveco Daily.

Iveco Daily 35C 2014 2019 osadzenie koła Iveco Daily 35C 2014 2019 osadzenie koła
Producent: Iveco
Cena: 1 200,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Iveco Daily 35S 09-13 piasta przednia Iveco Daily 35S 09-13 piasta przednia
Producent: Iveco
Cena: 750,00 zł
szt.
zobacz więcej
Iveco Daily 65C 70C piasta przednia Iveco Daily 65C 70C piasta przednia
Producent: Iveco
Cena: 390,00 zł
szt.
zobacz więcej
Iveco Daily 35C 50C piasta tylna Iveco Daily 35C 50C piasta tylna
Producent: Iveco
Cena: 500,00 zł
szt.
zobacz więcej
Iveco Daily łożysko wałka ataku Iveco Daily łożysko wałka ataku
Producent: Iveco
Cena: 150,00 zł
szt.
zobacz więcej
Iveco Daily piasta przednia z abs 65C Iveco Daily piasta przednia z abs 65C
Producent: Iveco
Cena: 400,00 zł
szt.
zobacz więcej

Uszkodzona piasta Iveco Daily może doprowadzić do znacznego obniżenia bezpieczeństwa użytkowników tego samochodu dostawczego. Eksploatacja piasty objawia się m.in. problemami w utrzymaniu właściwego kierunku jazdy, a także niepokojącym chrobotem, który dochodzi z okolic koła. Zwłoka w naprawie tego elementu pojazdu skutkuje nawet tak skrajnymi przypadkami jak blokada lub oderwanie się koła, a w konsekwencji jest przyczyną bardzo niebezpiecznych wypadków.

Również łożysko Iveco Daily to część, której wymiana powinna odbyć się jak najszybciej po zauważeniu niepokojących objawów zużycia. Eksploatacja łożyska również może doprowadzić do unieruchomienia pojazdu oraz oberwania koła. Wcześniej możemy usłyszeć nienaturalne dźwięki np. piski i szumu. Przy naprawie obu tych elementów należy skorzystać ze sprawdzonych części renomowanych producentów. Za pośrednictwem sklepu internetowego można zamówić je szybko, bez konieczności wychodzenia z domu.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się też pozostałe elementy układu zawieszenia Iveco Daily, na przykład belki zawieszenia przedniego, amortyzatory, resory i wiele innych. Wszystkie części do Iveco Daily są dostępne w atrakcyjnych cenach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium