+48 662-916-727
+48 696-939-604
shop@ivemax.com

Obracając kierownicę, musisz użyć większej siły niż wcześniej? Zauważasz zapaloną kontrolkę układu wspomagania? To sygnały, że być może konieczna jest naprawa lub wymiana pompy w Twoim pojeździe. Pompa wspomagania Iveco Daily dostępna jest w naszym sklepie internetowym (wraz z chłodnicą) i możesz zamówić ją bez wychodzenia z domu. 

Objawy zużycia pompy wspomagania

W jaki jeszcze sposób możesz rozpoznać, że pompa wspomagania została zużyta? Wydawany przez pompę hałas i problemy ze skręcaniem to charakterystyczne sytuacje. W Iveco Daily doszło być może do zapowietrzenia układu wskutek zużycia uszczelniaczy wałka pompy. Diagnozę, wymiany i naprawy pozostaw specjalistom, ale pamiętaj, że za domowy budżet jesteś odpowiedzialny Ty! Nie nadwyrężaj go, oszczędzając z ofertą Ivemax. Pompa wspomagania do Iveco Daily dostępna jest w konkurencyjnych cenach. 

Pompa wspomagania Iveco Daily w sklepie internetowym 

Pompa wspomagania Iveco Daily to ten element, dzięki któremu bezpiecznie i sprawnie poprowadzisz pojazd. Obrócenie kierownicy powinno być proste i niemal bezwysiłkowe, dlatego nie czekaj z wymianą, jeśli kierownica sygnalizuje problemy. Wszystkie proponowane przez nas części Iveco Daily mają wysoką jakość, a jeśli potrzebujesz doradztwa przy dopasowaniu produktu, zadzwoń do nas pod numer 696 777 298. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium